Охрид-Хотел Тино 4*

> Охрид-Хотел Тино 4*

Охрид-Хотел Тино 4*

 

Доколку сакате да избегате од градската врева, стресното секојдневие, сообраќајниот метеж, и барем за кратко да им се вратите на мирот, спокојството и природата во Македонија, испланирајте викенд на Охридско езеро. Имајте комплетен одмор и релаксација сопоглед од Вашата соба со прекрасна панорама и модерениглед.

     Цена на аранжманот: 4.720,00 денари

Содржина на хотелот: https://www.hoteltino-svstefan.com/sr-cs                

Хотелот Тино - Свети Стефан 4 * располага со бесплатен Wi-Fi пристап и сопствен паркинг. Хотелот поседува сезонски отворен базен, детско игралиште и сончева тераса, а гостите можат да уживаат и со пијалок покрај барот. Соби: дел со поглед кон планина/езеро, а секоја соба содржи: ТВ,  бања опремена со тоалетен сет (бањарка, папучи...) Рецепцијата работи 24 часа.* Користење СПА Центар

Напомена:

- Програмата е за индивидуални патници

-Цената е подложна на промени

   -Пакетот не важи за време на празници

- Постои опција за организиран превоз минимум 16 патника.

- За Вашиот баран термин резервацијата е потребна минимум 10 дена пред започнување на услугата

Агенцијата го задржува правото на промена на редоследот на активностите во програмата 

   Важат Општите услови на Т.А. Камелија Турс-Туроператор со лиценца-А членка на СКТМ

 

Слични Понуди

Програма

1
Прв ден
  Пристигнување во Охрид. Сместување во хотелот во 14:00 часот. Ноќевање.
2
Втор ден
  Појадок. Слободно време за убавините кои ги нуди Охрид како и користење на содржините на хотелот. Ноќевање.
3
Трет ден
  Појадок. По појадокот напуштање на хотелот.

Видео

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Хотелска услуга две ноќевања со вклучен појадок по лице во 1/2 или 1/3 соби
Користење на внатрешен базен,спа центар,фитнес

Цената Не покрива?

 • Осигурување
 • Туристичка такса
 • Индивидуални трошоци на патниците
 • Превоз со автобус- мини-автобус (A/C;TV;DVD;CD)
 • Доплата за 1/1 соба

Pin It on Pinterest