Лептокариа


Градот сместен во прегратките на планината ОЛИМП, кој......
Градот сместен во прегратките на планината ОЛИМП, кој сеуште го навраќа сеќавањето на убавите времиња, поминати покрај нејзините плажи. Лептокарија е прекрасен......

ВИЛА ЈАНИС се наоѓа во Лептокарија, во централниот дел......
ВИЛА ЈАНИС се наоѓа во Лептокарија, во централниот дел на градот во близина на градскиот парк и плоштад. До плажа има 8мин пешачење.Секоја соба располага со кујна......

Вила “VANGELIS” се наоѓа на 150m од плажа,......
Вила “VANGELIS” се наоѓа на 150m од плажа, веднаш до хотел "Eleni" во Лептокарија. Располага со двокреветни и трокреветни студија, апартман со една спална за......


 Хотел Платанос - со убав двор, со 1/2,1/3 и 1/4 (2......
 Хотел Платанос - со убав двор, со 1/2,1/3 и 1/4 (2 поединечни кревети и два кревет на спрат) студија на 80 - 90 м од плажа, секоја соба со TWC, кујна одделена од спалната,......

Pin It on Pinterest