Олимпик Бич


          Вила “Sofia” се наоѓа на сама......
          Вила “Sofia” се наоѓа на сама плажа во Олимпик Бич на влезот кај автобуската постројка на само шеталиште каде има многу ресторани, таверни,......

 Вила “Akis” се наоѓа на самата пешачка......
 Вила “Akis” се наоѓа на самата пешачка зона во Олимпик Бич и на 20m од плажа. Вилата располага со 1/2 студија, 1/2+1 студија со две редовни и едно......

 Хотел “Pantheon” е лоциран......
 Хотел “Pantheon” е лоциран на сама плажа во Олимпик Бич. Стилно опремените студија со директен поглед на море/плажа и новиот ентериер им нудат......

Pin It on Pinterest