Сарти


Вила Панајота се наоѓа во новиот дел на Сарти, каде......
Вила Панајота се наоѓа во новиот дел на Сарти, каде водата е најплитка и е идеална за со деца и лица кои сакаат мирен и релаксиран одмор.Лоцирирана е на околу 100м до......

Се наоѓа во централниот дел на Сарти, оддалечена на......
Се наоѓа во централниот дел на Сарти, оддалечена на околу 50 м од плажа / море. Студијата и (дуплекс) апартманите содржат: опремена кујна, тоалет, ТВ, клима (се доплаќа......

Се наоѓа во стариот дел на Сарти. Оддалечена е околу 50......
Се наоѓа во стариот дел на Сарти. Оддалечена е околу 50 м од плажа/ море. На приземјето има ресторан. Студијата и апартманите содржат: кујна, тоалет, ТВ, клима (се......

Pin It on Pinterest