Полихроно


Вила Елена се наоѓа на 20м од плажа, во строгиот центар......
Вила Елена се наоѓа на 20м од плажа, во строгиот центар веднаш на десната страна на споменикот на Полихроно.Вилата располага со 2/2 соби, 1/3 и 1/4 соба.Сите соби имаат......

 Вила Мери се наоѓа на 40м од плажа, во центарот на......
 Вила Мери се наоѓа на 40м од плажа, во центарот на Полихроно, уличката која од Хотел Посеидонио се спушта кон плажа. Сите студија се наоѓаат на прв кат и еден......

Вила Reall Apartmani се наоѓа на 200 м од плажа, во центарот на......
Вила Reall Apartmani се наоѓа на 200 м од плажа, во центарот на Полихроно, уличката која од црвата се спуштате кон плажа. Вилата располага со студија и апартмани на 1 ви кат и......


Вила Фулис се наоѓа на влаезот во Полихроно, во......
Вила Фулис се наоѓа на влаезот во Полихроно, во мирен дел, оддалечена на неколку чекори од плажа. Вилата располага со 1/3 апартмани со дополнително легло, на првии......

 Опис:Хотелот се простира на самата плажа, урбано......
 Опис:Хотелот се простира на самата плажа, урбано уредена со лежалки, чадори за сонце.Има сопствен ресторан во кој се служи појадокот. Уживајте во освежителни......

“ASPIDA HOTEL” Се наоѓа на 80 метри од прекрасната......
“ASPIDA HOTEL” Се наоѓа на 80 метри од прекрасната плажа во Полихроно. Сите студија се на ниско приземје. Располагаме со 5/3 студиа сите се во сопствен закуп и се......

Pin It on Pinterest