Крушево-Вила Папу

> Крушево-Вила Папу

Крушево-Вила Папу

 

Вила Папу се наоѓа на најубавото гратче во Македонија, Крушево, во близина на галеријата на Никола Мартиновски, на местото познато како Струнга.

Цена на аранжманот:  2.050,00 денари

Содржина на апартманите: http://www.vilapapu.com.mk/index.html

Вилата располага со:

* Две двокреветни студиа

* Еден трокреветен/четворокреветен апартман

* Два петокреветни апартмани

* Еден шестокреветен апартман

Апартманите располагаат со:

* Посебна комплетно опремена кујна

* Посебно купатило

* Спална соба

* Кабловска

* DVD

* Wi-Fi

* Парно греење

* Тераса

Напомена:

- Програмата е за индивидуални патници

-Цената е подложна на промени

 

 -Пакетот не важи за време на празници

- Постои опција за организиран превоз минимум 16 патника.

- За Вашиот баран термин резервацијата е потребна минимум 10 дена пред започнување на услугата

Агенцијата го задржува правото на промена на редоследот на активностите во програмата 

 Важат Општите услови на Т.А. Камелија Турс-Туроператор со лиценца-А членка на СКТМ

 

Слични Понуди

Програма

1
Прв ден
    Пристигнување во Крушево. Сместување во апартманите во 14:00 часот. Ноќевање.
2
Втор ден
    Појадок. Слободно време за убавините кои ги нуди Крушево. Ноќевање.
3
Трет ден
    Појадок. По појадокот напуштање на апартманите.

Видео

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Услуга две ноќевања со вклучен појадок по лице (крушевска пита со јогурт)
Туристичка такса

Цената Не покрива?

  • Осигурување
  • Индивидуални трошоци на патниците
  • Превоз со автобус- мини-автобус (A/C;TV;DVD;CD)
  • Доплата за 1/1 соба

Pin It on Pinterest