Копаоник -Србија

Поврзани објави:

 Хотелот се наоѓа на 1.650 м.н.в, во најубавиот дел на......
 Хотелот се наоѓа на 1.650 м.н.в, во најубавиот дел на Копаоник во Сончева планина. Целосно реновиран насвоите гости им овозможува се што би можело да го направи......

ПОПУСТИ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ: 10 % ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ......
ПОПУСТИ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ: 10 % ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 20.10.2022СО УПЛАТЕНА ВКУПНА ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ        УПЛАТА 50 % ПРИ РЕЗЕРВАЦИИ, ОСТАНАТИОТ ИЗНОС ДО......

      Краљеви Чардаци SPA  прогласени се за......
      Краљеви Чардаци SPA  прогласени се за надобар SPA & WELLNESS хотел во Србија Комплексот е составен од хотел и апартмани со 550 сместувачки......


      КРАЉЕВИ ЧАРДАЦИ СПА е Комплекс составен......
      КРАЉЕВИ ЧАРДАЦИ СПА е Комплекс составен од хотел и апартмани со 550 сместувачки капацитети.     Комлексот е отворен од јануари 2012 година и се наоѓа......

ДАТУМ на ДОАЃАЊЕ ДАТУМ на......
ДАТУМ на ДОАЃАЊЕ ДАТУМ на ЗАМИНУВАЊЕ СМЕНА   Мин Ноќи Услуга Соба 1/2 1/3   Соба 1/1 Краток престој - Резервации на......

              APART & SPA ZONED ЗИМА......
              APART & SPA ZONED ЗИМА 2022/2023 ВАЖИ ВО ПЕРИОД:   01.12.2022 – 10.04.2023 СМЕНА (НЕД-НЕД)   СТУДИО (1/1, 1/2+1) СТУДИО LUX (1/1,......


€105
Јануари-Февруари-Март 2023   Aparthotel Kopaonik се наоѓа......
Јануари-Февруари-Март 2023   Aparthotel Kopaonik се наоѓа во Брзече, 16км од ски стазите на Копаоник и е директно поврзан со Гондола која се наоѓа 300м од хотелот и води......

30.09 – 18.12.2022   ЕКО -......
30.09 – 18.12.2022   ЕКО - СОБА HB СТАНДАРД СОБА HB КОМФОРТ СОБА HB ФАМИЛИЈАРНА СОБА HB       По соба за 2 лица 86 € 96......

Tопол и пријатен амбиент во ApartHotelBrzece – Kopaonik, со......
Tопол и пријатен амбиент во ApartHotelBrzece – Kopaonik, со прекрасен поглед од најубавите пејсажи и снежните падини на КОПАОНИК... Се наоѓа на 18км од ски центарот на......

Pin It on Pinterest