Врахос-Врахос Апартмани

Лето 2022 > Грција > Јонски Брег > Врахос-Врахос Апартмани

Врахос-Врахос Апартмани

 Врахос Апартманите се наоѓаат на 50м одалеченост од плажа, располагаат со трокреветни студија, опремени со мини кујни со прибор за готвење и јадење, сопствен тоалет и балкон. Користењето клима уредот не е вклучен во цената и изнесува 5 евра на ден и се плаќа на лице место.  Во студијата е дозволено сместување само на 3 лица (без разлика дали четвртото лице е дете).

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА ЗА НАЕМ НА 7 НОЌЕВАЊА

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62 МКД

На ПРОМО цените не следува попуст, ниту попуст за два последователни термина, првите три и последните два термина се промо цени.

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 15.04.2022

ВИЛА Врахос апартмани - ВРАХОС

ЦЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

ТЕРМИН

Ноќевања

1/3 студио

25.05-01.06.2022

7

89

01.06-08.06.2022

7

129

08.06-15.06.2022

7

169

15.06-22.06.2022

7

209

22.06-29.06.2022

7

269

29.06-06.07.2022

7

299

06.07-13.07.2022

7

339

13.07-20.07.2022

7

399

20.07-27.07.2022

7

399

27.07-03.08.2022

7

399

03.08-10.08.2022

7

399

10.08-17.08.2022

7

399

17.08-24.08.2022

7

369

24.08-31.08.2022

7

349

31.08-07.09.2022

7

289

07.09-14.09.2022

7

209

14.09-21.09.2022

7

159

21.09-28.09.2022

7

99

– Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз до Врахос чини:

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Врахос:

Скопје (Дрводекор) – 50€ по лице

Куманово (БП Макпетрол) – 50еур по лице

Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес -60€ по лице

Кочани – Трансфер до Велес -60€ по лице

Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) -50€ по лице

 ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Врахос:

·Битола (Автобуска станица Транскоп – на перон)-50€ по лице

·Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) -Трансфер до Битола -50€

·Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола -55€ по лице

·Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) -Трансфер до Битола -60€ по лице

·Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) -Трансфер до Битола -55€ по лице

·Ресен (спроти автобуска станица) -Трансфер до Битола -55€ по лице

Релациите кои се наведени како (трансфер) се реализираат со патнички возила или комбe

– Деца од 2 до 11,99 години: Попуст 10 Евра од редовната цена
– Деца до 1,99 години бесплатно ( не користи седиште )

 

Време на поаѓање за Врахос:

01:00 h Скопје (Дрводекор)

01:45 h Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија)

12:45 h Штип (паркинг пред пошта)

02:30 h Кавадарци (бензинска пумпа Макпетрол,Дреново)

03:20 h Прилеп (бензинска пумпа Лук Оил)

04:00 h Битола (Автобуска Станица Транскоп на перон)

03.15 h Ресен (спроти автобуска станица) – Трансфер до Битола

02:30 h Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола)

02.15 h Струга (Хотел Дрим) – Трансвер до Битола

02:45 h Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол)

 

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ

* За уплата на два последователни термини одобруваме 7% попуст (овој попуст не е важечки за промо термините)
* попустите не може да се комбинираат,
* Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет  (број на кревети, не повеќе од 3 лица)
* Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да се паркира автобус,
* Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата),
* Важат Општите услови на СКТМ и ТА
Камелија Турс

 

Минимум 1 ден пред секое поаѓање Ве замолуваме да се информирате во Агенција.

Ги замолуваме патниците да бидат на местата за поаѓање 15 минути пред поаѓањето.
Поради густиот сообраќај во текот на летната сеозна можни се определени доцнења за кои однапред се извинуваме.

Тимот на Камелија Турс Ви посакува пријатен одмор.

 

Слични Понуди

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest