Interhotel Sandanski 4*

Interhotel Sandanski 4*

 Интерхотел 4* Сандански се наоѓа во градот Сандански, во подножјето на Пирин планина,

 опкружен со преубаво зеленило и одговара  на сечиј вкус..
Регионот е познат по својата клима и 80 минерални извори со температура
од 42° - 81°С и различно ниво на минерализација и хемиски соединенија. 

Минералните води  имаат силен ефект врз лекувањето на голем број заболувања.                                                                                                                                                            

 

Денови на престој

Двокреветна  стандард соба

Двокреветна супериор соба (2+1)

Цени валидни за период на престој до   23.12.22

2 ноќевања на база  полупансион

(од петок до недела)

159

178

3 ноќевања на база полупансион

(од четврток до недела)

231

257

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дадените цени се по лице за 2 или 3 ноќевања на база полупансион зависно типот на соба

 

                Во дадената цена е вклучено

   Ноќевање со појадок и вечера
   Користење на сауна, парна бања, фитнес центар
   Користење затворен базен со минерална вода од 33⁰С (полуолимписки размери)
   Користење на отворен базен со минерална вода од 33⁰С,Користење на отворен термален базен со минерална вода 38⁰С

   Лежалка и пешкир покрај базените
   Безжичен интернет во целиот хотел
    Паркинг
    Сеф на рецепција
 

Слични Понуди

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest