Hotel Onorato 3*

Hotel Onorato 3*

 Лоциран  на само 50 метри од плажата  во Валона, Hotel Oronato 3* располага со  бар  со голема градина со поглед на море и приватен паркинг.Бесплатен интернет  е обезбеден низ целиот хотел.Секоја соба е со ТВ и собите имаат  поглед на море или градина. Собите се опремени со приватна бања со мијалник и туш, со обезбедени бањарки.Појадок се служи во хотелскиот бар. Хотелот исто така располага со 24-часовна услуга, а исто така се достапни услуги како што се перење алишта, пеглање и хемиско чистење, како и размена на валути.Хотелот  е оддалечен 500 метри од центарот на Валона.

 

HOTEL ORONATO 3* - ВАЛОНА,АЛБАНИЈА

Индивидуални цени

Цена по соба од ден  / BB

 01.06-30.06.2022

 01.07-31.07.2022

 

01.08-31.08.2022

 

01.09-30.09.2022

Двокреветна супериор соба

€50

€65

€70

€50

Трокреветна супериор соба

€55

€70

€75

€55

Апартман со поглед на море

55

70

75

55

Супериор апартман

€60

€ 80

€85

€60

Дадените цени се по соба од ден

Цената вклучува : сместување со услуга ноќевање со појадок,WiFi, услуга 24/7

Услови за  резервација :

· Се уплаќа 100 % од дадената цена

Услови за деца :

·  0-1,99 бесплатно сместување

·  2-10,99 -4 доплата од ден

Услови за отказ:

·  При отказ на резервација не е возможен поврат на средства

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Можност за користење на лежалки и чадор  на приватната плажа на хотелот  4 од ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА КАМЕЛИЈА ТУРС

 

 

 

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest