Hotel Vlora Internacional 4*

> Hotel Vlora Internacional 4*

Hotel Vlora Internacional 4*

 Хотел Vlora International се наоѓа во Скеле, во центарот на градот Валона на спојната точка на двете главни градски улици, Валона-СкелаБулеварот и шеталиштето „Лунгомаре“. Најблиските плажи се оние на Лунгомаре,на околу 50 м од хотелот, а лесно достапни се и песочните плажи на Звернец. Локацијата на хотелот е совршена за туристите кои сакаат да уживаат во секој дел од Валона покрај море; во многуте бутици на главниот булевар, традиционални таверни и барови нашеталиштето Лунгомаре.

Hotel Vlora International 4 *

www.vlora-international.com

Термин

01. 04-30.06 / 01.09-30.10

01.07-30.08

1/1 Соба

56

65

1/2 Соба  (Dbl/Twin)

65

73

Junior Suite

83

95

Апартман

103

118

Дадените цени се по собаод ден

Цената вклучува: сместување со услуга појадок, базен, интернет и паркинг.

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

*Собите се со балкони и вклучуваат:

клима уред, интернет, телефон, сеф, фен, туш, тоалет, минибар, плакар, крпи и перници.

 Пријава:  13:00 ч      Одјава:11:00ч

 Услови за деца:

-  Деца 0-7 години – Бесплатно, во придружба на 2 возрасни лица

-  Беби-код за деца 0-3 години – Бесплатно

-  Деца од 7-15 години - со доплата 10 еур по лице

-  Дополнително легло на барање на патниците доплата 15 еур

 ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА КАМЕЛИЈА ТУРС

 

 

 

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest