Берово -Хотел ВИП 3*

> Берово -Хотел ВИП 3*

Берово -Хотел ВИП 3*

Доколку сакате да избегате од градската врева, стресното секојдневие, сообраќајниот метеж, и барем за кратко да им се вратите на мирот, спокојството и природата во Македонија, испланирајте викенд на Беровско езероУживајте во поглед од Вашата соба: прекрасна панорама и кристално чист воздух, модерна декорација, туш кабина и кревет со мека покривка, ќе придонесат за Ваш комплетен одмор и релаксација.

              Содржина на хотелот: wiphotel.com.mk/хотел-берово/

ВИП Хотел Берово: зграден е во модерен стил, лоциран до самото езеро, со прекрасен поглед на околните шуми и зелените планини во близина на Берово. Берово е сместено во Малешевијата, на крајниот источен дел на Македонија, на двата брега на реката Брегалница.Секоја од собите е опремена со:♦ пешкири ♦ Фен♦Кабловски/сателитски ТВ канали ♦Туш кабина и тоалет ♦ Повеќето од собите се со прекрасен балкон или тераса.Терени :  Мини клуб (тенис, игралиште, фудбал).* Користење на СПА 

Напомена:

- Програмата е за индивидуални патници

-Цената е подложна на промени

-Пакетот не важи за време на празници

- Постои опција за организиран превоз минимум 16 патника.

- За Вашиот баран термин резервацијата е потребна минимум 10 дена пред започнување на услугата

Агенцијата го задржува правото на промена на редоследот на активностите во програмата

Важат Општите услови на Т.А. Камелија Турс-Туроператор со лиценца-А членка на СКТМ

 

 

Слични Понуди

Програма

1
Прв ден
    Пристигнување во Берово. Сместување во хотелот во 14:00 часот. Ноќевање.
2
Втор ден
    Појадок. Слободно време за убавините кои ги нуди Берово како и користење на содржините на хотелот. Ноќевање.
3
Трет ден
    Појадок. По појадокот напуштање на хотелот.

Видео

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Хотелска услуга две ноќевања со вклучен појадок по лице во 1/2,1/3 и 1/4 соби,стуудиа
Туристичка такса

Цената Не покрива?

  • Осигурување
  • Индивидуални трошоци на патниците
  • Превоз со автобус- мини-автобус (A/C;TV;DVD;CD)
  • Доплата за 1/1 соба

Pin It on Pinterest