Аурора Ресорт & Спа 5*

> Аурора Ресорт & Спа 5*

Аурора Ресорт & Спа 5*

Мало парче рај, од мир и спокојност, создадено да Ви пружи незаборавeн одмор со саканите. Изграден од природни елементи, со употреба на вулкански камен и дрво, оплеменет со различни видови на растенија и дрва кои го претвораат ресортот во прекрасна ботаничка градина, збогатен со секојдневниот пој на птиците, припитомени во куќарките соецијално изработени за нив и потставени по боровите кои го опкружуваат комплексот, ресортот е вистинска хармонична бајка. 

Содржина на хотелот: http://auroraresort.mk/ 

Со своите содржини како: world-class СПА центар,базен,бар,ресторан што претставува уметничко ремек дело, пет ѕвездено сместување, прекрасни базени, беспрекорна услуга од светска класа и богати и интересни планински содржини, го прават овој луксузен сепак интимен комплекс Вашето совршено бегство од секојдневието…

Цена на аранжманот:  6.100,00 денари

Напомена:

- Програмата е за индивидуални патници

-Цените се валидни до 20.12.2020

-Цената е подложна на промени

-Пакетот не важи за време на празници

- Постои опција за организиран превоз минимум 16 патника.

- За Вашиот баран термин резервацијата е потребна минимум 10 дена пред започнување на услугата

- Агенцијата го задржува правото на промена на редоследот на активностите во програмата

- Важат Општите услови на Т.А. Камелија Турс-Туроператор со лиценца-А членка на СКТМ

 

Слични Понуди

Програма

1
Прв ден
  Пристигнување во Берово. Сместување во хотелот во 14:00 часот.Вечера. Ноќевање.
2
Втор ден
  Појадок. Слободно време за убавините кои ги нуди Берово како и користење на содржините на хотелот.Вечера. Ноќевање.
3
Трет ден
  Појадок. По појадокот напуштање на хотелот.

Видео

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Хотелска услуга две ноќевања со појадок по лице во 1/2 или 1/3 соби
Користење на внатрешен базен,парна бања и сауна во спа центарот ограничено на еден час дневно

Цената Не покрива?

 • Осигурување
 • Туристичка такса
 • Индивидуални трошоци на патниците
 • Превоз со автобус- мини-автобус (A/C;TV;DVD;CD)
 • Доплата за 1/1 соба

Pin It on Pinterest