Hotel Izvor 5*

Hotel Izvor 5*

                   

ХОТЕЛ ИЗВОР 5* - АРАНЃЕЛОВАЦ, СРБИЈА  престижен хотел плени со својата архитектура и модерен ентериер со највисок квалитет на услуги и содржини со посебен акцент на велнес центарот кој располага со 10 базени,со природна , лековита , минерална вода прочистена со најнова технологија.

Исто така ќе уживате во различните светски кујни ,како и домашни специјалитети кои за вас ги припремаат најдобрите меѓународни и домашни готвачи
Хотелот има капацитет од 500 гости ,сместени во еднокреветни и двокреветни соби,супериор соби,апартмани и супериор апартмани.Во склоп на хотелот има 4 соби опремени за лица со посебни потреби.

Период

Денови на престој

Двокреветна соба (2+0)

Супериор соба (2+1)

Цени валидни за период на престој до   23.12.22

2 ноќевања на база  полупансион

(од петок до недела)

209

249

3 ноќевања на база полупансион

(од четврток до недела)

315

375

 

 

 

 

 

 

 

 

Дадените цени се по лице за 2 или 3 ноќевања на база полупансион зависно типот на соба

 Во дадената цена е вклучено

Ноќевање на база полупансион ( појадок и вечера)

Неограничено користење на СПА центар, Фитнес центар 

                     Дете до 5.99 години на дополнително легло бесплатно

 

 

 

 

 

Слични Понуди

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest