Неа Флогита


  НЕА ФЛОГИТА, туристичко место на западната страна......
  НЕА ФЛОГИТА, туристичко место на западната страна од првиот крак Касандра во областа Халкидики.Се издвојува со најдолгата песочна плажа на Халкидики,бистрата......

Во централниот дел на полуостровот Халкидики, на само......
Во централниот дел на полуостровот Халкидики, на само педесетина километри југоистoчно од Солун  се наоѓа туристичкото место Неа Флогита, препознатливо по......

Куќа „Минас“ се наоѓа кон крајот на Неа Флогита.......
Куќа „Минас“ се наоѓа кон крајот на Неа Флогита. Оддалечена околу 100 м од море/ плажа. Апартманите се со квадратура од околу 45-50 м2. Имаат по 2 одвоени спални......


Се наоѓа во најпрометниот дел на Неа Флогита, прва......
Се наоѓа во најпрометниот дел на Неа Флогита, прва линија на море/ плажа. Студијата и апартманите се нови, модерно опремени и содржат: опремена кујна, тоалет, ТВ,......

Вила “Zorbas” се наоѓа на сама плажа во......
Вила “Zorbas” се наоѓа на сама плажа во строгиот центар на Неа Флогита. Вилата располага со апартмани со една спална /2+2/, две легла во кујната и брачен......

Pin It on Pinterest