Каламитси


 Вилата „Angeliki“ се наоѓа на само 100 метри од......
 Вилата „Angeliki“ се наоѓа на само 100 метри од една од најубавите плажи на најмалото скриено богатство на Ситонија-Каламитси. Во оваа раскошна вила......

Куќа „Врахос“ е оддалечена околу 20 м од плажа/......
Куќа „Врахос“ е оддалечена околу 20 м од плажа/ море. Апартманите содржат: опремена кујна, тоалет, ТВ, клима (вклучена во цената), бесплатен интернет, мали тераси......

Доколку ова лето барате волшебно место за вистински......
Доколку ова лето барате волшебно место за вистински да се одморите, тогаш заминете во Каламитси, скриеното богатство на југоисточниот брег на полуостровот......

Pin It on Pinterest