Калитеа


Вилата ГАЛИНИ се наоѓа на сама плажа.Располага со......
Вилата ГАЛИНИ се наоѓа на сама плажа.Располага со сопствена плажа, лежалки и чадор за секоја соба. Идеална локација  за вистински одмор со опуштање од звукот ......

Вила Теа се наоѓа на прекрасна локација измеѓу......
Вила Теа се наоѓа на прекрасна локација измеѓу плажата и шеталиштето во Калитеа на левата страна од главната улица која води кон Полихроно, сите студија се со......

Вила Посеидон е лоцирана  на самата плажа во......
Вила Посеидон е лоцирана  на самата плажа во Калитеа веднаш до хотел Маргарита. Вилата има студија опремени со: wc, балкони со страничен поглед кон море, клима......


 Вила Јанис се наоѓа на главната улица наспроти......
 Вила Јанис се наоѓа на главната улица наспроти ресторан Брики, т.е 50 м од центар на Калитеа, во нејзина близина се наоѓа, маркет, слаткара, продавници, фурна,......

  ВИЛА ДИМИТРА се наоѓа во близина на центарот на......
  ВИЛА ДИМИТРА се наоѓа во близина на центарот на Калитеа одалечена од плажа на околу 10 минути пешачење, 500м. Вилата е нова градба и е веднаш до спортското......

  „AMMOS APARTMENTS“ "B"категорија се наоѓа на......
  „AMMOS APARTMENTS“ "B"категорија се наоѓа на шеталиштето во строгиот центар на Калитеа, AMMOS APARTMENTS еоддалечена од најубавата градска плажа околу 4 минути пешачење.......


 Вила “Kostas”, се наоѓа во центарот на Калитеа......
 Вила “Kostas”, се наоѓа во центарот на Калитеа на самиот главен булевар и на околу 120m од плажа. Располага со 1/4 студија (еден брачен кревет + два единечни......

Pin It on Pinterest