Пиериа


Хотел “Pantheon” е лоциран......
Хотел “Pantheon” е лоциран на сама плажа во Олимпик Бич. Стилно опремените студија со директен поглед на море/плажа и новиот ентериер им нудат......

Вила “EFI” е лоцирана на само 20m од песочната......
Вила “EFI” е лоцирана на само 20m од песочната плажа во центарот на Паралија, на 100m од црквата. Располага со следната структура на студија: 1/3 (еден брачен......

Вила “FIORI” е лоцирана на само 50m од......
Вила “FIORI” е лоцирана на само 50m од прекрасната песочна плажа во Паралија и на околу 200m од црквата. Располага со следната структура на студија: 1/3 (еден......


Вила “Sofia” се наоѓа на сама плажа во......
Вила “Sofia” се наоѓа на сама плажа во Олимпик Бич на влезот кај автобуската постројка на само шеталиште каде има многу ресторани, таверни,......

Вила “ELSA” се наоѓа на одлична лoкација во......
Вила “ELSA” се наоѓа на одлична лoкација во центарот на Неи Пори на 50m од плажа, во близина на хотел Олимпик Бич. Вила со одличен квалитет и голем комфорт на......

Вила “VANGELIS” се наоѓа на 150m од плажа,......
Вила “VANGELIS” се наоѓа на 150m од плажа, веднаш до хотел "Eleni" во Лептокарија. Располага со двокреветни и трокреветни студија.. апартман со една спална за......

Pin It on Pinterest