Hotel Tonanti 5*

Hotel Tonanti 5*

Хотелот „Тонанти“ е еден од најлуксузните на овие простори. Се наоѓа во центарот на Врњачка Бања, во близина на централниот дел на паркот. Без разлика дали ќе одите во Тонанти хотел и Врњачка Бања за одмор и релаксација, лесна рекреација или инекција со адреналин, без разлика дали сте тука за деловни активности, конференции или лични тренинзи, тие се посветени на тоа да се чувствувате пријатно, внимателно и задоволно на секој чекор, како во удобноста на вашиот дом

Период

Денови на престој

Двокреветна  стандард соба

Двокреветна лукс соба (2+1)

Цени валидни за период на престој до   23.12.22

2 ноќевања на база  полупансион

(од петок до недела)

169

186

3 ноќевања на база полупансион

(од четврток до недела)

254

279

 

 

 

 

 

 

 

 

Дадените цени се по лице за 2 или 3 ноќевања на база полупансион зависно типот на соба

 

    Во дадената цена е вклучено

    Ноќевање на база полупансион ( појадок и вечера)

   Неограничена употреба на велнес & СПА центар (отворен и затворен базен, финска сауна, био сауна, инфрацрвена

    сауна, солена соба, релакс соба со тепидариум и амам)

    Дете до 4.99 години на дополнително легло бесплатно

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest