Vila Camellia - Валона

Лето 2024 > Албанија > Валона > Vila Camellia - Валона

Vila Camellia - Валона

  АЛБАНИЈА – ВАЛОНA

Вила “Camellia”

Вила “Camellia”располага со 1/2 и 1/3  студиасо опременaкујна, купатило, балкон,ТВ и WIFI.На покривот има голема заедничка тераса

со поглед кон морето каде можете да го поминете вашето слободно времеза играње карти или да испиете некое кафе.

Се наоѓа на 200м од градската песочна плажа и во непосредна близина на шетачката зона, каде ќе најдете безброј ресторани, кафулиња, 

Употреба на клима 3€ од ден по студио (се плаќа во самиот објект)

                      “Рана уплата” од 10% за уплата до 20.02.2024

                       “Рана уплата” од 5% за уплата до 20.03.2024 

Вила “Camellia” 7  и 9 ноќевања за наем на студио

Термин:

Ноќевања:

1/2  студио

1/3 Студио

01.06-10.06.2024

9

пополнето

пополнето

11.06-20.06.2024

9

пополнето

пополнето

22.06-01.07.2024

9

пополнето

пополнето

03.07-12.07.2024

9

пополнето

пополнето

13.07-20.07.2024

7

315 €

335 €

20.07-27.07.2024

7

320 €

 335 

27.07-03.08.2024

7

330 €

345 

03.08-10.08.2024

7

330 €

345 

10.08-17.08.2024

7

330 €

345 

19.08-28.08.2024

9

пополнето

пополнето

29.08-07.09.2024

9

пополнето

пополнето

08.09-17.09.2024

9

пополнето

пополнето

                                                    Координати 40.437397609392995, 19.498775725625908

Напомена:

·  Цените во табелата се однесуваат за наем на студио  за7 и 9 ноќевања без вклучен превоз

·  Во студијата е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет, односно број на кревети  

·  За уплата на два последователни термини одобруваме 10% попуст на вториот термин  на редовните цени

·  За уплата на аранжаман со ран букинг не може да се комбинира со попустот за две последователни термини

·  Сместувањето е првиот ден по 14.00 часот по локално време, а собите ги напуштате последниот ден во 10.00часот

 ·  Вилата поседува WIFI интернет и агенцијата не сноси одговорност за брзината и квалитетот на интернетот

·  Препорачуваме патничко осигурување во агенција

·  Во случај на отказ од страна на патникот важат општите услови на СКТМ и Камелија

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest