Stream Resort 3*

Stream Resort е сместен во сликовитата борова шума во Пампорово. Нуди спој на традиционалниот бугарски декор и модерни содржини.

 КАПАЦИТЕТ: Сите соби имаат сопствени балкони. На гостите на располаѓање им се комплетно опремени апартмани со кабловска телевизија, централно греење и бесплатен интернет. Секој сметувачки капацитет во овај хотел содржи добро опремена кујна со трпезарија. 

 ХОТЕЛСКИ СОДРЖИНИ: Ресортот располага со затворен базен со хидромасажна када и велнес центар со ароматераписка парна бања, финска сауна и простории за масажа, исто така располага и со фитнес центар. Во барот во лобито и во сите ресторани има отворени камини. Гостите можат да ја користат ски гардеробата и приваниот паркинг. Обезбедена е и услуга - превоз до ски лифтот Малина.

   ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ 

- 15% попуст за резервации направени до 31.10.2019

 - 10% попуст за резервации направени до 30.11.2019 

 Бонуси: 7=6, 9=8, 12=11,за период на престој од 02.01-08.03.2020 и резервации до 29.12.2019

 **Попустот за рани резервации  НЕ се комбинира со БОНУСИТЕ !!!

STREAM RESORT 3* PAMPOROVO

 

НОЌЕВАЊЕ СО ДОРУЧЕК

06.12 - 20.12

09.03 - 15.04

21.12 - 28.12

02.01-08.03

29.12 - 01.01

По лице во студио

    27,50 € 

33 €

65 €

По лице во апартман со една спална   2+2

29 €

34 €

71 €

По лице во апартман со две спални   4+2

 26,50 €

31 €

63 €

Деца од 6-11,99 год на дополнително легло

13,20 €

14,30 €

28,50 €

Возрасен на дополнително легло

17,50 €

21 €

42 €

 Во цената е вклучено: ноќевање со појадок  по лице на ден, користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, детско катче, ски гардеробер, трансфер до ски лифтот Малина, интернет, паркинг

 Попусти и доплати:

Дете до 5,99 години - бесплатно

Вечера - 10 евра за возрасен, деца 6-11,99 год - 5,50 евра

                   

Капацитет на сместување:

Студио - 2 + 1 дете до 5.99 год

Апартман со една спална - 2+2 деца до 11.99 год, 3+1 дете до 11.99 год или 4 возрасни

Апартман со две спални -  4+2 деца до 11.99 год, 5+1 дете до 5.99 год

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се дадени во евра, плаќање во денарска противвредност 1€ = 62,00 мкд

 

 

 

 

 

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest