Боровец -Бугарија

Поврзани објави:

  Локација: во центарот на туристичкото место......
  Локација: во центарот на туристичкото место Боровец, на 150 метри од ски лифтовите Капацитет: 26 двокреветни, 3 еднокреветни соби и 10 апартмани. Хотелски......

   Eден од поновите хотели во Боровец, лоциран во......
   Eден од поновите хотели во Боровец, лоциран во близина на ски-лифтовите. Хотелот нуди пријатна услуга и е поставен во близина на сите удобности на......

   Овој хотел се наоѓа во Боровец, опкружен......
   Овој хотел се наоѓа во Боровец, опкружен со борова шума, на 50 метри од гондолата и 250 метри од лифтовите. Во склоп на самиот хотел има спа центар и бројни......


  Локација : во центарот на Боровец  Со......
  Локација : во центарот на Боровец  Со својата одлична местоположба, на самото подножје на ски патеките, хотелот ви обезбедува одмор погоден за сите......

  Локација: Хотелот е на околу 1,5 км од центарот......
  Локација: Хотелот е на околу 1,5 км од центарот на Боровец и почетната станица на гондолата. Содржини: рецепција, лоби, лоби бар, ресторан, таверна, сеф,......

   Хотелот FLORA COMPLEX 4* се наоѓа......
   Хотелот FLORA COMPLEX 4* се наоѓа во Боровец, на само 50 метри од ски лифтот. Спа центарот на хотелот нуди сауна, парна бања и затворен базен за време на......


Локација: Хотелот се наоѓа во прекрасна борова шума......
Локација: Хотелот се наоѓа во прекрасна борова шума на само 2 км од ски терените на Yastrebets. Капацитет: двокреветни соби, стандардни и луксузни......

Pin It on Pinterest