Банско-Бугарија

Поврзани објави:

Апартманскиот комплекс Grand Royale се наоѓа на 600 м од......
Апартманскиот комплекс Grand Royale се наоѓа на 600 м од најблиската жичница и на 1,3 км од центарот на Банско.  Содржини: затворен базен, спа центар /сауна,......

„Belvedere Holiday Club“ е хотелски комплекс од затворен......
„Belvedere Holiday Club“ е хотелски комплекс од затворен тип категоризиран со 4* кој располага со луксузни апартмани со една или со две спални соби. Комплексот се состои......

 Хотел ADEONA 4*  е сместен на 5 мин. од гондолата и......
 Хотел ADEONA 4*  е сместен на 5 мин. од гондолата и центарот на Банско. Има затворен базен, џакузи, парна бања, сауни теретана и ресторан. Сите апартмани имаат......


MURITE 4* ПОЛУПАНСИОН  01.12 - 23.12 05.03 - 15.04 24.12 -......
MURITE 4* ПОЛУПАНСИОН  01.12 - 23.12 05.03 - 15.04 24.12 - 25.12 03.01 - 14.01 29.01 - 18.02 29.12-02.01.2023 26.12-28.12 15.01-28.01 19.02 -   04.03 Двокреветна соба......

   Локација: Хотелот е лоциран на 450 метри......
   Локација: Хотелот е лоциран на 450 метри оддалеченост од гондолата. Капацитет: 167 двокреветни соби, 16 фамилијарни соби, 8 апартмани. Хотелски содржини:......

  Хотелот е реновиран во 2014 година. Локација: 150 m......
  Хотелот е реновиран во 2014 година. Локација: 150 m од центарот на Банско и 1.5 km од Гондола Лифтот. Капацитет: • 6 згради (имаат топла врска) • 5 лифта• 65 double......


Хотелот Iceberg 3* - Банско е сместен во подножјето на......
Хотелот Iceberg 3* - Банско е сместен во подножјето на Пирин планина, само 8 минути од главната гондола. Во понудата има  бесплатен превоз до гондолата  во Банско,......

Локација: на 450м. од центарот на градот, во близина......
Локација: на 450м. од центарот на градот, во близина на реката а во подножјето на Пирин, Од Ски терените е оддалечен окулу 1600м. и има бесплатен трансфер за своите......

Pin It on Pinterest