Бугарија


  Хотел Victoria Palace 5 * е комбиниција на гостопримство и......
  Хотел Victoria Palace 5 * е комбиниција на гостопримство и луксуз. Хотелот се наоѓа во северниот дел на Сончев Брег, веднаш на прва линија на плажа и нуди највисоки......

  Хотелот КАВКАЗ 4* се наоѓа во јужниот дел на Сончев......
  Хотелот КАВКАЗ 4* се наоѓа во јужниот дел на Сончев Брег. Хотелот има три 3/1 соби, 99/2 соби и 18 апартмани. Секоја соба има балкон, ТВ, телефон, мини бар, клима,......

  Хотел Перла се наоѓа на 200 м од центарот на Сончев......
  Хотел Перла се наоѓа на 200 м од центарот на Сончев Брег и 300 метри од прекрасната песочна плажа. Сите соби и апартмани во хотелот Perla се климатизирани и се......

Pin It on Pinterest