Скијатос


  Вила “НИКОС“ лоцирана во Кукунариес на......
  Вила “НИКОС“ лоцирана во Кукунариес на оддалеченост 5 минути од најпознатите плажи “Кукунариес““Банана биџ“ ,Агиа Елена,Крисиамос се плажи......

  Куќа „Санрајс“ има одлична локација во......
  Куќа „Санрајс“ има одлична локација во строгиот центар на градот, на 300 м од пристаништето. Студијата содржат: опремена кујна, тоалет, клима (се доплаќа во......

Pin It on Pinterest