Врахос


Студијата се наоѓаат на самата плажа, располага со 1/3......
Студијата се наоѓаат на самата плажа, располага со 1/3 студиjа кои имаат страничен поглед кон море. Сите студија се опремени со кујна, клима (со доплата од 5еур), ТВ,......

Вила Саваш се наоѓа на 40 м од плажа, помеѓу Врахос и......
Вила Саваш се наоѓа на 40 м од плажа, помеѓу Врахос и Лигија. Идеална локација за љубителите на мирен одмор.Вилата e погодна за фамилии или парови, располага со 3......

Вила Ирини се наоѓа на самата плажа и нуди сѐ што може......
Вила Ирини се наоѓа на самата плажа и нуди сѐ што може апартманското сместување да понуди. Вилата има сопствена плажа, базен, паркинг, бар, катче за деца, wi-fi. Оваа......


VILA LUKAS – Б категорија, е лоцирана во првиот ред......
VILA LUKAS – Б категорија, е лоцирана во првиот ред веднаш до плажата во централниот дел на туристичкото место Врахос. Собите се опремени со ТВ, Клима (доплата од 4еур......

Врахос е мало место кое се наоѓа на една од......
Врахос е мало место кое се наоѓа на една од најубавите плажи на јонско море. Лоцирано е меѓу Парга  и Превеза и ги воодушевува туристите со своите природни......

Хотелот се наоѓа на прв ред од плажа, на 20 м далечина.......
Хотелот се наоѓа на прв ред од плажа, на 20 м далечина. Самиот хотел има двор со тревна површина, лоби и ресторан.Собите располагаат со клима, ТВ, интернет, тоалет со......

Pin It on Pinterest