Хотели


 Hotel Dhima 3  е сместен веднаш до приватната камчеста......
 Hotel Dhima 3  е сместен веднаш до приватната камчеста плажа Guma и на гостите им се на располагање бесплатно лежалки и чадори. Хотелот се наоѓа на околу 1 км од......

Hotel Karos 3*  на своите гости им нуди  надворешен......
Hotel Karos 3*  на своите гости им нуди  надворешен базен со тераса и снек бар. Овој хотел е на 3 минути пешачење од најблиската плажа.Сите соби  во хотелот имаат......

 Hotel Rondos 3* е лоциран веднаш на приватна плажа со......
 Hotel Rondos 3* е лоциран веднаш на приватна плажа со камчиња, опремена со лежалки за сонце и чадори . Тој на своите гости им нуди тераса со ресторан и бар, паркинг и......


Hotel Panorama 3*  на своите гости им нуди надворешен базен,......
Hotel Panorama 3*  на своите гости им нуди надворешен базен, пространа градина со скара и детско игралиште .Секоја соба е климатизирана и е опремена со ТВ со кабелски......

Pin It on Pinterest