Хотели


 Одликувајќи се со локација блиску до плажа во......
 Одликувајќи се со локација блиску до плажа во Саранда хотелот нуди климатизирано сместување со бесплатен пристап до WiFi. Најблиската плажа е на неколку чекори......

Hotel Sunrise 3*  на своите гости им нуди сместување,......
Hotel Sunrise 3*  на своите гости им нуди сместување, бесплатен Wifi,ресторан и 24-часовна рецепција.Во хотелот, собите се опремени со работна маса и телевизор со рамен......

Hotel Alpha се наоѓа на само 200 метри од плажата Манго и на......
Hotel Alpha се наоѓа на само 200 метри од плажата Манго и на своите гости им нуди ресторан  и бар. До центарот има  5 минути возење . Обезбеден е бесплатен WiFi пристап,......


Сместен на брегот на плажата, Hotel Ilir има ресторан......
Сместен на брегот на плажата, Hotel Ilir има ресторан  каде што се служи традиционални јадења, како и градина и бар. Достапен е бесплатен Wi-Fi пристап. Центарот на......

 Hotel Art располага со ресторан, сезонски отворен......
 Hotel Art располага со ресторан, сезонски отворен базен, бар. Овој хотел со 4 ѕвезди нуди 24-часовна рецепција, собна услуга и бесплатна WiFi.Сите единици во хотелот се......

 Hotel Bahamas 4* е лоциран на приватната плажа со камчиња......
 Hotel Bahamas 4* е лоциран на приватната плажа со камчиња во близина на градот Саранда. Тој нуди отворен базен со лежалки   и чадори за сонце, ресторан и бесплатен......


Hotel Keos 3* сместен во Саранда, на 700 метри од плажата Santa......
Hotel Keos 3* сместен во Саранда, на 700 метри од плажата Santa Quaranta , хотелот нуди  сместување со бар, приватен паркинг, градина и скара. Сместувањето обезбедува 24-часовна......

Pin It on Pinterest