Апартмани


Вила “Camellia”располага со 1/2 и 1/3  студиа со......
Вила “Camellia”располага со 1/2 и 1/3  студиа со опременa кујна, купатило, балкон,ТВ и WIFI. На покривот има голема заедничка тераса со поглед кон морето каде......

Вила “Idi”располага со 1/3  студиакомплет......
Вила “Idi”располага со 1/3  студиакомплет опременaкујна, купатило, ТВ и WIFI. Дел од собите гледаат директно кон морето, страничен поглед на море и кон планина.......

 Hotel Primavera 3*се наоѓа во Валона, на прекрасна локација......
 Hotel Primavera 3*се наоѓа во Валона, на прекрасна локација на најголемото туристичко шеталиште во градот и на 30м од градската плажа. Сите соби се опремени со ТВ, тоалет,......

Pin It on Pinterest