Хотели


 Hotel Yacht 4* сместен во Валона, располага со сместување......
 Hotel Yacht 4* сместен во Валона, располага со сместување со ресторан, бесплатен сопствен паркинг, бар и приватна област на плажа. Климатизираните соби имаат поглед......

 Лоциран  на само 50 метри од плажата  во Валона,......
 Лоциран  на само 50 метри од плажата  во Валона, Hotel Oronato 3* располага со  бар  со голема градина со поглед на море и приватен паркинг.Бесплатен интернет......

Hotel Coral 4* лоциран во Валона, се наоѓа веднаш до......
Hotel Coral 4* лоциран во Валона, се наоѓа веднаш до приватната плажа, каде што гостите можат да се уживаат во спортовите на вода. Тој нуди бесплатен WiFi и ресторан кој што......


Хотелот Regina Blu се наоѓа на една од најубавите плажи,......
Хотелот Regina Blu се наоѓа на една од најубавите плажи, долж јужниот брег на Албанија, со сите погодности што се неопходни за да го направат Вашиот престој пријатен и......

  Хотелот се наоѓа наспроти плажата во Валона,......
  Хотелот се наоѓа наспроти плажата во Валона, истиот располага со ресторан и бар како и со преубав надворешен базен со живописен поглед на море.Секоја соба е......

  Сместен во Вaлона, на 450 метри од плажата Vjetërи 1,1......
  Сместен во Вaлона, на 450 метри од плажата Vjetërи 1,1 км од градската плажа на Валона, Hotel Olive нуди сместување со бар и бесплатен WiFi низ целиот хотел. Овој хотел......

Pin It on Pinterest