Албанија


  Вила “Camellia”располага со 1/2 и 1/3......
  Вила “Camellia”располага со 1/2 и 1/3  студиа со комплет опременa кујна, купатило, балкон,ТВ и WIFI. Се наоѓаат на 200м од градската песочна плажа и во......

 Вила Лида се наоѓа во Саранда град во јужна......
 Вила Лида се наоѓа во Саранда град во јужна Албанија, сместен покрај брегот на Јонското море.  Локацијата на оваа вила е на 70 метри одалеченост од плажа и на......

 Bel Ami Suita Hotel 4* сместен во Валона, на 200 метри од......
 Bel Ami Suita Hotel 4* сместен во Валона, на 200 метри од плажата Баро, нуди сместување со бар, бесплатен сопствен паркинг и градина. Овој хотел со 4 везди нуди 24-часовна......


A&G HOTEL нуди сместување со 4  sвезди и има сопствен......
A&G HOTEL нуди сместување со 4  sвезди и има сопствен бар и плажа. Одликувајќи се со градина, хотелот има климатизирани соби со бесплатен WiFi, секоја со купатило.......

Hotel Regina City 4* сместен точно на плажа во Валона, хотелот......
Hotel Regina City 4* сместен точно на плажа во Валона, хотелот ги пречекува гостите со ресторан и бар. Хотелот располага со отворен базен со поглед на морето.Секоја соба е......

Hotel New Yokr 4* сместен на приватна плажа  на Јадранското......
Hotel New Yokr 4* сместен на приватна плажа  на Јадранското Море, овој хотел е оддалечен 5 км од центарот на Валона. Хотелот има  отворен базен и градина со тераса......


 Хотелот Diamond Hill 4*  се наоѓа на  750 метри од......
 Хотелот Diamond Hill 4*  се наоѓа на  750 метри од плажата Кристера, нуди ресторан, сезонски отворен базен и затворен базен,детско игралиште  и климатизиран......

 Hotel Laid 4* во Валона располага со приватна  плажа и......
 Hotel Laid 4* во Валона располага со приватна  плажа и соби со бесплатен WiFi.Сите соби се опремени  со ТВ со рамен екран со кабелски канали и приватна бања.  Во......

Hotel Yacht 4*  сместен во Валона,  располага со......
Hotel Yacht 4*  сместен во Валона,  располага со сместување со ресторан, бесплатен сопствен паркинг, бар и приватна област на плажа. Климатизираните соби имаат......

Pin It on Pinterest