Сончев Брег


Хотелот Imperial Palace 5* (ex. Victoria Palace 5*) е комбиниција на......
Хотелот Imperial Palace 5* (ex. Victoria Palace 5*) е комбиниција на гостопримство и луксуз. Хотелот се наоѓа во северниот дел на Сончев Брег, веднаш на прва линија на плажа и нуди......

Хотелот КАВКАЗ 4* се наоѓа во јужниот дел на Сончев......
Хотелот КАВКАЗ 4* се наоѓа во јужниот дел на Сончев Брег. Хотелот има три еднокреветни соби, 99 двокреветни соби и 18 апартмани. Секоја соба има балкон, ТВ, телефон,......

(ДВЕ ДЕЦА до 12.99 год - БЕСПЛАТНО) Хотелот AQUAMARINE 4* се......
(ДВЕ ДЕЦА до 12.99 год - БЕСПЛАТНО) Хотелот AQUAMARINE 4* се наоѓа на јужниот дел на Сончев Брегот. Хотелот е комбинација на гостопримство и прекрасна атмосфера и се наоѓа во......


Хотел Perla се наоѓа на само 200 метри од центарот на......
Хотел Perla се наоѓа на само 200 метри од центарот на Сончев Брег и 300 метри од прекрасната песочна плажа. Сите соби и апартмани во хотелот Perla се климатизирани и се......

Pin It on Pinterest