Тасос


Општи информации:  Од море:  На 50 m од плажа. Вила......
Општи информации:  Од море:  На 50 m од плажа. Вила Александра се наоѓа во близина на маркет, ресторани, таверни, компании за изнајмување на автомобили и......

Хотел Ахилион е 3 - ѕвезден хотел, лоциран во Скала......
Хотел Ахилион е 3 - ѕвезден хотел, лоциран во Скала Потамиа на 800 метри од Golden Beach. Капацитет: Хотелот раполага со 32 соби, надворешен базен, бар на базен, а во собите......

Општи информации:   Од море: на 5 минути од......
Општи информации:   Од море: на 5 минути од плажа; GPS Координати: 40.7147632; 24.7549922; Опис на соби: Тип на студија: Двокреветни, трокреветни и......


Oпшти информации:   Од море: на сама плажа. Опис......
Oпшти информации:   Од море: на сама плажа. Опис на соби: Тип на студиа: Студио - 2 единечни легла + 2 дополнителни легла(фотелја на растеглување), опремена......

Pin It on Pinterest