Врахос


Вила Ionion View се наоѓа во Врахос на 90метри одалеченост......
Вила Ionion View се наоѓа во Врахос на 90метри одалеченост од плажа, вилата нуди прекрасен поглед на Јонското море. Располага со трокреветни студиа (еден дупли и еден......

 White Sands студијата се наоѓаат на самата плажа. Оваа......
 White Sands студијата се наоѓаат на самата плажа. Оваа вила располага со трокреветни студиjа кои имаат страничен поглед кон море. Сите студија се опремени со кујна,......

Вила Ирини се наоѓа на самата плажа и нуди сѐ што може......
Вила Ирини се наоѓа на самата плажа и нуди сѐ што може апартманското сместување да понуди. Вилата има сопствена плажа, базен, паркинг, бар, катче за деца, wi-fi…Оваа......


 ВРАХОС е една од најбараните дестинации за......
 ВРАХОС е една од најбараните дестинации за изминатата година. Во ова мало место се наоѓа на една од најубавите плажи на јонското море. Врхос се......

 Врахос Апартманите се наоѓаат на 50м одалеченост од......
 Врахос Апартманите се наоѓаат на 50м одалеченост од плажа, и располагаат со трокреветни студиа, опремени со мини кујни со прибор за готвење и јадење, клима (со......

Хотелот се наоѓа на прв ред од плажа, на 20м далечина.......
Хотелот се наоѓа на прв ред од плажа, на 20м далечина. Самиот хотел има двор со тревна површина, лоби и ресторан.Собите располагаат со клима, ТВ, интернет, тоалет со......

Pin It on Pinterest