Ханиоти


  Локација: Грција / Халкидики / Касандра / ......
  Локација: Грција / Халкидики / Касандра /  Ханиоти  Плажа: 100m од плажа  Услуга: Ноќевање со појадок  Интернет: Бесплатно wi-fi во соба и на......

 Вила Вергина се наоѓа на 50м оддалеченост од плажа,......
 Вила Вергина се наоѓа на 50м оддалеченост од плажа, во мирниот дел на Ханиоти во близина на бич барот Молос( 200 метри). До најблиската плажа води мала патека која е......

 Објектот „Грегори и Џорџ“  се наоѓа во......
 Објектот „Грегори и Џорџ“  се наоѓа во централниот дел на Ханиоти, во непосредна близина на познатиот супер маркет “Masutis” на 400м оддалеченост од......


Куќа „Кристина“ е лоцирана во многу мирен и......
Куќа „Кристина“ е лоцирана во многу мирен и тивок дел на Ханиоти, на околу 500 метри од центарот и 100 метри од плажа, која е неорганизирана со барови. Куќата има......

 Вила Панорама е нов објект на главниот влез во......
 Вила Панорама е нов објект на главниот влез во Ханиоти и е одалечена од плажа околу 7 мин. Вилата располага со едноспални апартмани а сите соби нудат......

Pin It on Pinterest