Полихроно


Локација: Грција / Халкидики / Касандра /......
Локација: Грција / Халкидики / Касандра / Полихроно Плажа: Сопствена плажа. Песочна со ситни каменчиња Услуга: Ноќевање со појадок Интернет: Бесплатно......

 Вила Елена се наоѓа на 20м од плажа, во строгиот......
 Вила Елена се наоѓа на 20м од плажа, во строгиот центар веднаш на десната страна на споменикот на Полихроно. Вилата располага со две двокреветни соби, една......

 Вила Каифа се наоѓа во центарот на Полихроно на 150м......
 Вила Каифа се наоѓа во центарот на Полихроно на 150м оддалеченост од плажа, вилата е од Б категорија, собите се еко трокреветни , со сопствен мал тоалет и тераса,......


  Куќа „Спанос“ е лоцирана во центарот на......
  Куќа „Спанос“ е лоцирана во центарот на Полихроно. Оддалечена е околу 120 метри од плажата. Веднаш до неа има приватен, затворен паркинг само за гостите на......

Вила ФУЛИС се наоѓа на влаезот во Полихроно, во мирен......
Вила ФУЛИС се наоѓа на влаезот во Полихроно, во мирен дел, оддалечена  30м од плажа. Вилата располага со четворокреветни апартмани.Апартманите се наоѓаат на први......

“ASPIDA HOTEL” Се наоѓа на 80 м од плажа. Сите студија се......
“ASPIDA HOTEL” Се наоѓа на 80 м од плажа. Сите студија се на ниско приземје. Располагаме со 5/3 студиа опремени со: комплетно опремена кујна, тоалет, широки балкони,......

Pin It on Pinterest