Бугарија - Банско


 Хотел Зара & Спа е изграден 2014 год, лоциран на......
 Хотел Зара & Спа е изграден 2014 год, лоциран на само 600 метри од гондолата и 500 метри од центарот на Банско. Хотелот нуди бесплатен Wi fi, секоја соба има сопствен......

 Хотелот Астера Банско & Спа се наоѓа на само 200м......
 Хотелот Астера Банско & Спа се наоѓа на само 200м од гондолата и 1км од центарот на Банско. Хотелот нуди целосно опремен спа центар, ски бар, интернет и......

Hotel Casa Karina 4* е луксузен апартмански хотел кој се наоѓа......
Hotel Casa Karina 4* е луксузен апартмански хотел кој се наоѓа 100м од гондолата, 100м од Парк Пирин, и 1000м од центарот на Банско.Елегантниот ресторан на хотелот може да смести......


 Хотелот Регнум со 5* е извондредна комбинација......
 Хотелот Регнум со 5* е извондредна комбинација на ски и спа понуда, овој хотел Ви нуди неверојатен панорамски поглед со преубавите дизајнирани апартмани само......

Pin It on Pinterest