Вила Дина

 Вила Дина се наоѓа на 90m од плажа, на 4 мин пешачење. Се наоѓа на почетокот на Амудиа, во мирно опкружување.Вилата се состои од студиа за 3 лица и двоспaлни апартмани, опремени со сопствена кујна (опремена со прибор за готвење и јадење) тоалет, ТВ, клима со доплата 4еур (на лице место) за студиа и 6 еур ( на лице место) за Апартман, студиата и апартманите се наоѓаат на приземје, од самата соба се излегува на сопствена тераса .

 

ВИЛА ДИНА - АМУДИА

ЦЕНИ за НАЕМ на СОБА за 7 НОЌЕВАЊА

Термини

Ноќи

1/3 студио  за 3 лица

2/4   апартман  за 4 лица

Промо цени на кој не следува попуст

22.05-29.05.2019

7

49

69

Промо цена

29.05-05.06.2019

7

69

89

Промо цена

05.06-12.06.2019

7

89

109

 

12.06-19.06.2019

7

129

159

 

19.06-26.06.2019

7

199

249

 

26.06-03.07.2019

7

249

299

 

03.07-10.07.2019

7

279

339

 

10.07-17.07.2019

7

329

379

 

17.07-24.07.2019

7

339

399

 

24.07-31.07.2019

7

359

419

 

31.07-07.08.2019

7

359

419

 

07.08-14.08.2019

7

359

419

 

14.08-21.08.2019

7

359

419

 

21.08-28.08.2019

7

299

349

 

28.08-04.09.2019

7

229

259

 

04.09-11.09.2019

7

189

239

 

11.09-18.09.2019

7

119

139

 

18.09-25.09.2019

7

79

99

Промо цена

25.09-02.10.2019

7

69

79

Промо цена

Цените се дадени по студио за 7 ноќевања  во евра, плаќањето е во денарска противвредност 1 Евро = 62 Денари. На промо цените не следува попуст.

 *  Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

-12% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 28.02.2019

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 30.04.2019

Во цената не е вклучен превоз.  ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје (Дрводекор)

 - 45€ по лице        - Деца 2 - 11,99 години: 35 € по лице        - Деца до 1,99 години бесплатно

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ:

·  Минимум 1 ден пред секое поаѓање Ве замолуваме да се информирате во Агенција.

·  Ги замолуваме патниците да бидат на местата за поаѓање 15 минути пред поаѓањето

Поради густиот сообраќај во текот на летната сеозна можни се определени доцнења за кои однапред се извинуваме

·    Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител.

·   Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да се паркира автобус

·    Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)

·    Важат Општите услови на Т.А. Камелија Турс ( ЛиценцаАчленка на СКТМ                         

 

 Тимот на ТА КАМЕЛИЈА ТУРС  Ви посакува пријатен одмор !

 

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

  • Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Pin It on Pinterest