Вила Виолета

 Вила Виолета се наоѓа на 250м оддалеченост од плажа, во нејзина близини има продавница и пекара.Сите сместувачки капацитети се наоѓаат на високо приземје и гледаат према улица, истите се наменети за сместување од 2-5 лица.  Студиата или апартманите се опремени со: кујна со мал шпорет и прибор за јадење, сопствен тоалет / вц, голема тераса со сушара, комарници, ТВ, интернет, клима (со доплата од 5еур на ден на лице место) и паркинг пред самата вила.  

 

ВИЛА ВИОЛЕТА - КАНАЛИ

ЦЕНА за НАЕМ на СОБА за 7 НОЌЕВАЊА

Термини

Ноќевања

1/3  ( 2 единечни + софа )

2/4   ( Апп за 4  лица)

Промо цени на кој не следува попуст

22.05-29.05.2018

7

49

69

Промо цена

29.05-05.06.2018

7

69

89

Промо цена

05.06-12.06.2018

7

109

149

 

12.06-19.06.2018

7

159

199

 

19.06-26.06.2018

7

229

279

 

26.06-03.07.2018

7

259

309

 

03.07-10.07.2018

7

279

369

 

10.07-17.07.2018

7

299

399

 

17.07-24.07.2018

7

339

429

 

24.07-31.07.2018

7

359

449

 

31.07-07.08.2018

7

359

449

 

07.08-14.08.2018

7

359

449

 

14.08-21.08.2018

7

329

399

 

21.08-28.08.2018

7

279

349

 

28.08-04.09.2018

7

209

259

 

04.09-11.09.2018

7

189

229

 

11.09-18.09.2018

7

129

169

 

18.09-25.09.2018

7

99

129

Промо цена

25.09-02.10.2018

7

49

79

Промо цена

Цените се дадени по студио за 7 ноќевања  во евра, плаќањето е во денарска противвредност 1 Евро = 62 Денари. На промо цените не следува попуст.

 *  Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 28.02.2019

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 30.04.2019    

Во цената не е вклучен превоз.  ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје (Дрводекор)

 - 45€ по лице        - Деца 2 - 11,99 години: 35 € по лице        - Деца до 1,99 години бесплатно

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ:

·  Минимум 1 ден пред секое поаѓање Ве замолуваме да се информирате во Агенција.

·  Ги замолуваме патниците да бидат на местата за поаѓање 15 минути пред поаѓањето

Поради густиот сообраќај во текот на летната сеозна можни се определени доцнења за кои однапред се извинуваме

·    Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител.

·   Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да се паркира автобус

·    Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)

·    Важат Општите услови на Т.А. Камелија Турс ( ЛиценцаАчленка на СКТМ                         

 

 Тимот на ТА КАМЕЛИЈА ТУРС  Ви посакува пријатен одмор !

 

 

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

  • Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Pin It on Pinterest