Вила Маргарита

 Маргарита Апартмани се наоѓаат  на 50 м од прекрасната плажа во Каналис.Вилата  располага со прекрасен голем двор со маслинови дрвја , простор со лулашки за играње на децата,  скара на отворено, летниковци за одмор…Сите студиа се опремени со  телевизор, клима со доплата (5еур на ден), кујна и wc.Маргарита Апартмани обезбедува бесплатен Wi- Fi во јавни површини и сопствен паркинг.Студиата кој се наоѓаат на приземје немаат затворена тераса и се од пониска категроија од рековираните  лукс студиа .

Капацитет на Апартмани: 4 возрасни лица + дете до 5,99 год.

 Капацитетот на Студиа: 1/3 - 3 лица, 1/4 - 4 лица

 

ВИЛА МАРГАРИТА - КАНАЛИ

ЦЕНА за НАЕМ на СОБА за 7 НОЌЕВАЊА

Термини

Ноќ.

1/3 студио ЛУКС

1/4 студио Стандард

1/4 студио ЛУКС страничен поглед море

2/4+1 апп за 4 - 5 лица

Промо цени на кој не следува попуст

22.05-29.05.2019

7

49

49

69

79

Промо цена

29.05-05.06.2019

7

59

69

79

89

Промо цена

05.06-12.06.2019

7

109

109

129

149

 

12.06-19.06.2019

7

149

159

169

219

 

19.06-26.06.2019

7

249

249

259

279

 

26.06-03.07.2019

7

269

269

289

329

 

03.07-10.07.2019

7

289

289

319

359

 

10.07-17.07.2019

7

329

329

359

399

 

17.07-24.07.2019

7

359

359

379

419

 

24.07-31.07.2019

7

369

369

399

439

 

31.07-07.08.2019

7

369

369

399

439

 

07.08-14.08.2019

7

369

369

399

439

 

14.08-21.08.2019

7

349

349

369

419

 

21.08-28.08.2019

7

289

289

309

369

 

28.08-04.09.2019

7

219

219

249

269

 

04.09-11.09.2019

7

169

169

179

209

 

11.09-18.09.2019

7

99

99

119

129

 

18.09-25.09.2019

7

79

79

99

109

Промо цена

25.09-02.10.2019

7

49

49

69

79

Промо цена

 

Цените се дадени по студио за 7 ноќевања  во евра, плаќањето е во денарска противвредност 1 Евро = 62 Денари. На промо цените не следува попуст.

*  Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 28.02.2019

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 30.04.2019

Во цената не е вклучен превоз.  ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје (Дрводекор)

 - 45€ по лице        - Деца 2 - 11,99 години: 35 € по лице        - Деца до 1,99 години бесплатно

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ:

·  Минимум 1 ден пред секое поаѓање Ве замолуваме да се информирате во Агенција.

·  Ги замолуваме патниците да бидат на местата за поаѓање 15 минути пред поаѓањето

Поради густиот сообраќај во текот на летната сеозна можни се определени доцнења за кои однапред се извинуваме

·    Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител.

·   Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да се паркира автобус

·    Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)

·    Важат Општите услови на Т.А. Камелија Турс ( ЛиценцаАчленка на СКТМ                         

 Тимот на ТА КАМЕЛИЈА ТУРС  Ви посакува пријатен одмор !

 

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

  • Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Pin It on Pinterest