Вила Саваш

Вила Саваш се наоѓа на 40 м од плажа, помеѓу Врахос и Лигија. Идеална локација за љубителите на мирен одмор.Вилата e погодна за фамилии или парови, располага со 3 спални соби , една дневна и кујна. Двете спални соби имаат француски лежај, во третата спална соба има два одвоени кревети. Вилата има тераса со поглед на море и сопствен паркинг.

ВРАХОС - ЛИГИА - ВИЛА САВАШ

ЦЕНА ЗА НАЕМ НА ВИЛА СО 3 СПАЛНИ, ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Термини

Ноќевања

Вила со 3 спални

Промо цена на кои не подложи попуст

22.05-29.05.2018

7

139

Промо цена

29.05-05.06.2018

7

189

Промо цена

05.06-12.06.2018

7

239

 

12.06-19.06.2018

7

299

 

19.06-26.06.2018

7

399

 

26.06-03.07.2018

7

449

 

03.07-10.07.2018

7

489

 

10.07-17.07.2018

7

679

 

17.07-24.07.2018

7

679

 

24.07-31.07.2018

7

679

 

31.07-07.08.2018

7

679

 

07.08-14.08.2018

7

679

 

14.08-21.08.2018

7

679

 

21.08-28.08.2018

7

559

 

28.08-04.09.2018

7

479

 

04.09-11.09.2018

7

439

 

11.09-18.09.2018

7

399

 

Цените се дадени по студио за 7 ноќевања  во евра, плаќањето е во денарска противвредност 1 Евро = 62 Денари. На промо цените не следува попуст.

*  Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Во цената не е вклучен превоз.  ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје (Дрводекор)

 - 45€ по лице        - Деца 2 - 11,99 години: 35 € по лице        - Деца до 1,99 години бесплатно

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ:

·  Минимум 1 ден пред секое поаѓање Ве замолуваме да се информирате во Агенција.

·  Ги замолуваме патниците да бидат на местата за поаѓање 15 минути пред поаѓањето

Поради густиот сообраќај во текот на летната сеозна можни се определени доцнења за кои однапред се извинуваме

·    Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител.

·   Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да се паркира автобус

·    Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)

·    Важат Општите услови на Т.А. Камелија Турс ( ЛиценцаАчленка на СКТМ                         

 

 Тимот на ТА КАМЕЛИЈА ТУРС  Ви посакува пријатен одмор !

Слични Понуди

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

  • Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Pin It on Pinterest