Вила Лукас

VILA LUKAS – Б категорија, е лоцирана во првиот ред веднаш до плажата во централниот дел на туристичкото место Врахос.

Собите се опремени со ТВ, Клима (доплата од 4еур на ден) опремена кујна, тоалет и wi-fi,сместувањето е од постар тип, затоа е категоризирана како Б категорија.Пред вилата има паркинг за ограничен број возила. Исто така пред вилата има бич бар каде има бесплатни лежалки при нарачан пијалок. Во близина на вилата има голем број на ресторани, кафе барови и маркет.

 

ВИЛА ЛУКАС - ВРАХОС

ЦЕНИ за НАЕМ на СОБА за 7 НОЌЕВАЊА

Термини

Ноќевања

1/2

1/4 стр. Поглед на море

1/4 Дир. Поглед на море

Промо цени на кој не следува попуст

22.05-29.05.2019

7

49

49

49

промо цена

29.05-05.06.2019

7

59

59

69

промо цена

05.06-12.06.2019

7

69

79

89

промо цена

12.06-19.06.2019

7

149

169

189

 

19.06-26.06.2019

7

159

179

199

 

26.06-03.07.2019

7

229

249

269

 

03.07-10.07.2019

7

259

279

299

 

10.07-17.07.2019

7

309

319

349

 

17.07-24.07.2019

7

329

359

389

 

24.07-31.07.2019

7

359

379

399

 

31.07-07.08.2019

7

359

379

399

 

07.08-14.08.2019

7

359

379

399

 

14.08-21.08.2019

7

359

379

399

 

21.08-28.08.2019

7

329

349

369

 

28.08-04.09.2019

7

229

259

279

 

04.09-11.09.2019

7

179

199

229

 

11.09-18.09.2019

7

109

129

149

 

18.09-25.09.2019

7

89

99

119

промо цена

25.09-02.10.2019

7

59

69

89

промо цена

 

Цените се дадени по студио за 7 ноќевања  во евра, плаќањето е во денарска противвредност 1 Евро = 62 Денари. На промо цените не следува попуст.

*  Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

-12% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 28.02.2019

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 30.04.2019

Во цената не е вклучен превоз.  ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје (Дрводекор)

- 45€ по лице        - Деца 2 - 11,99 години: 35 € по лице        - Деца до 1,99 години бесплатно

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ:

·  Минимум 1 ден пред секое поаѓање Ве замолуваме да се информирате во Агенција.

·  Ги замолуваме патниците да бидат на местата за поаѓање 15 минути пред поаѓањето

Поради густиот сообраќај во текот на летната сеозна можни се определени доцнења за кои однапред се извинуваме

·    Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител.

·   Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да се паркира автобус

·    Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)

·    Важат Општите услови на Т.А. Камелија Турс ( ЛиценцаАчленка на СКТМ                         

 Тимот на ТА КАМЕЛИЈА ТУРС  Ви посакува пријатен одмор !

 

Слични Понуди

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

  • Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Pin It on Pinterest