Вила Ирини

Вила Ирини се наоѓа на самата плажа и нуди сѐ што може апартманското сместување да

понуди. Вилата има сопствена плажа, базен, паркинг, бар, катче за деца, wi-fi. Оваа вила располага со просторни 1/4 студија и едноспален апартман 4-5 лица.

Сите студија и едноспално апартмани се опремени со кујна, клима ( 4еур на ден се плаќа на лице место), TV, тоалет, wi fi и балкон.Вилата има сопствена плажа, за секоја соба има бесплатно 1 чадор и 4 лежалки обележани.

  Студио (една просторија со еден дупли кревет + 1 единечно легло + голема софа на спуштање,со капацитет за 4 лица + 1 дете до 6год (спие со родители)

 Едноспален апартман (една просторија со еден дупли кревет + 1 единечен, и една просторија т.е кујна во која има една голема софа на спуштање, со капацитет за 4 возр + 1 дете)

 

ВИЛА ИРИНИ - ВРАХОС

ЦЕНА ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Термини

Ноќевања

1/4+1 студио 4 - 5 лица стр. поглед

2/4+1 Апп за 4 до 5 лица стр. поглед

Промо цени на кој не следува попуст

22.05-29.05.2018

7

79

99

Промо цена

29.05-05.06.2018

7

99

109

Промо цена

05.06-12.06.2018

7

179

199

 

12.06-19.06.2018

7

219

259

 

19.06-26.06.2018

7

259

279

 

26.06-03.07.2018

7

299

349

 

03.07-10.07.2018

7

379

419

 

10.07-17.07.2018

7

429

489

 

17.07-24.07.2018

7

479

509

 

24.07-31.07.2018

7

519

559

 

31.07-07.08.2018

7

519

559

 

07.08-14.08.2018

7

519

559

 

14.08-21.08.2018

7

519

559

 

21.08-28.08.2018

7

449

499

 

28.08-04.09.2018

7

369

399

 

04.09-11.09.2018

7

279

309

 

11.09-18.09.2018

7

229

249

 

18.09-25.09.2018

7

179

199

Промо цена

25.09-02.10.2018

7

99

119

Промо цена


Цените се дадени 
по студио за 7 ноќевања  во евра, плаќањето е во денарска противвредност 1 Евро = 62 Денари. На промо цените не следува попуст.

 *  Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Во цената не е вклучен превоз.  ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје (Дрводекор)

 - 45€ по лице        - Деца 2 - 11,99 години: 35 € по лице        - Деца до 1,99 години бесплатно

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ:

·  Минимум 1 ден пред секое поаѓање Ве замолуваме да се информирате во Агенција.

·  Ги замолуваме патниците да бидат на местата за поаѓање 15 минути пред поаѓањето

Поради густиот сообраќај во текот на летната сеозна можни се определени доцнења за кои однапред се извинуваме

·    Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител.

·   Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да се паркира автобус

·    Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)

·    Важат Општите услови на Т.А. Камелија Турс ( ЛиценцаАчленка на СКТМ                         

 Тимот на ТА КАМЕЛИЈА ТУРС  Ви посакува пријатен одмор !

 

 

 

Слични Понуди

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

  • Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Pin It on Pinterest