Вила Аронис

НЕИ ПОРИ – едно од најурбанизираните места во Пиериа, идеално за фамилијарен одмор. Основни карактеристики на Неи Пори се долга и широка песочна плажа, паркови и зеленило, широки улици, ресторани и кафетерии покрај плажа, луна парк и картинг патека.

Вила АРОНИС (А-кат) се наоѓа во вториот дел на местото, на околу 50 метри од плажа. Сите соби се опремени со кујна, ТВЦ, ТВ и тераса. Користењето на WI-FI е бесплатно.

Климата е со доплата (5 ЕУР на ден).

 

Вила „АРОНИС“  -  Неи Пори

 

ТЕРМИН :

 

НОЌИ

 

1/2 СТУДИО

 

1/3 СТУДИО

 

1/4 СТУДИО

 

25.05.-01.06.

7

59

69

79

ПРОМО

01.06.-08.06.

7

99

109

119

ПРОМО

08.06.-15.06.

7

119

139

149

ПРОМО

15.06.-22.06.

7

169

179

189

 

22.06.-29.06.

7

199

209

219

 

29.06.-06.07.

7

229

239

249

 

06.07.-13.07.

7

249

259

279

 

13.07.-20.07.

7

269

279

309

 

20.07.-27.07.

7

289

299

339

 

27.07.-03.08.

7

289

299

339

 

03.08.-10.08.

7

289

299

339

 

10.08.-17.08.

7

289

299

339

 

17.08.-24.08.

7

289

299

309

 

24.08.-31.08.

7

279

289

299

 

31.08.-07.09.

7

209

219

239

 

07.09.-14.09.

7

179

189

209

 

14.09.-21.09.

7

129

139

159

ПРОМО

21.09.-28.09.

7

89

99

109

ПРОМО

28.09.-05.10.

7

59

69

79

ПРОМО

Цените се дадени по студио за 7 ноќевања  во евра, плаќањето е во денарска противвредност 1 Евро = 62 Денари. На промо цените не следува попуст.

 *  Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

 - 15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 31.01.2019

- 10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 28.02.2019

-7% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 30.04.2019

Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз: 4:00 часот  Скопје, Дрводекор и чини:

 35€ по лице       - Деца од 2 до 11,99 год:25€ по лице       - Деца до 1,99 год бесплатно

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ:

·  Минимум 1 ден пред секое поаѓање Ве замолуваме да се информирате во Агенција.

·  Ги замолуваме патниците да бидат на местата за поаѓање 15 минути пред поаѓањето

Поради густиот сообраќај во текот на летната сеозна можни се определени доцнења за кои однапред се извинуваме

·    Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител.

·   Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да се паркира автобус

·    Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)

·    Важат Општите услови на Т.А. Камелија Турс ( ЛиценцаАчленка на СКТМ                         

 

 Тимот на ТА КАМЕЛИЈА ТУРС  Ви посакува пријатен одмор !

 

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

  • Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Pin It on Pinterest