Вила Јанис

ВИЛА ЈАНИС се наоѓа во Лептокарија, во централниот дел на градот во близина на градскиот парк и плоштад. До плажа има 8мин пешачење.Секоја соба располага со кујна опремена со прибор за готвење и јадење, сопствен тоалет, ТВ, балкон и клима ( доплата од 4еур на лице место)

 

 

ВИЛА ЈАНИС - ЛЕПТОКАРИЈА

ЦЕНА ПО ЛИЦЕ СО ВКЛУЧЕН ПРЕВОЗ

Период

Ноќевања

Цена по лице со вклучен превоз

Промо цени на кој не следува попуст

18.05-25.05.2019

7

49

Промо цена

25.05-01.06.2019

7

59

Промо цена

01.06-08.06.2019

7

69

 

08.06-15.06.2019

7

89

 

13.06-22.06.2019

7

109

 

22.06-29.06.2019

7

119

 

29.06-06.07.2019

7

129

 

06.07-13.07.2019

7

139

 

13.07-20.07.2019

7

159

 

20.07-27.07.2019

7

159

 

27.07-03.08.2019

7

159

 

03.08-10.08.2019

7

159

 

10.08-17.08.2019

7

149

 

17.08-24.08.2019

7

129

 

24.08-31.08.2019

7

109

 

31.08-07.09.2019

7

99

 

07.09-14.09.2019

7

89

 

14.09-21.09.2019

7

79

Промо цена

21.09-28.09.2019

7

49

Промо цена

 

Цените се дадени по студио за 7 ноќевања  во евра, плаќањето е во денарска противвредност 1 Евро = 62 Денари. На промо цените не следува попуст.

 *  Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 31.01.2019

-12% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 28.02.2019

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 30.04.2019

Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз: 4:00 часот  Скопје, Дрводекор и чини:

 35€ по лице       - Деца од 2 до 11,99 год:25€ по лице       - Деца до 1,99 год бесплатно

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ:

·  Минимум 1 ден пред секое поаѓање Ве замолуваме да се информирате во Агенција.

·  Ги замолуваме патниците да бидат на местата за поаѓање 15 минути пред поаѓањето

Поради густиот сообраќај во текот на летната сеозна можни се определени доцнења за кои однапред се извинуваме

·    Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител.

·   Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да се паркира автобус

·    Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)

·    Важат Општите услови на Т.А. Камелија Турс ( ЛиценцаАчленка на СКТМ                         

 

 Тимот на ТА КАМЕЛИЈА ТУРС  Ви посакува пријатен одмор !

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

  • Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Pin It on Pinterest