Вила Данос

Градот сместен во прегратките на планината ОЛИМП, кој сеуште го навраќа сеќавањето на убавите времиња, поминати покрај нејзините плажи. Лептокарија е прекрасен град кој изобилува со убави објекти за сместување, со видно изменетата инфраструктура само го надополнува севкупниот впечаток на нејзината туристичка понуда. Освен со убавата плажа, овој град плени и со големата пешачка зона, големото шеталиште, убавиот парк со прекрасно зеленило, многу хотели, ресторани, кафе-барови и продавници

Вила ДАНОС се наоѓа на главната улица, на 50 м. од прекрасната песочна плажа. Секоја соба е опремена со модерно опремена кујна, ВЦ, ТВ и клима (доплата 5 € на ден).

 

ТЕРМИН

 

НОЌИ

 

1/2 СТУДИО

 

1/3 СТУДИО

 

Коментар

25.05.-01.06.

7

49

69

ПРОМО

01.06.-08.06.

7

89

99

ПРОМО

08.06.-15.06.

7

109

129

ПРОМО

15.06.-22.06.

7

159

169

 

22.06.-29.06.

7

189

199

 

29.06.-06.07.

7

219

229

 

06.07.-13.07.

7

239

249

 

13.07.-20.07.

7

259

269

 

20.07.-27.07.

7

279

289

 

27.07.-03.08.

7

279

289

 

03.08.-10.08.

7

279

289

 

10.08.-17.08.

7

279

289

 

17.08.-24.08.

7

279

289

 

24.08.-31.08.

7

269

279

 

31.08.-07.09.

7

199

219

 

07.09.-14.09.

7

169

189

 

14.09.-21.09.

7

119

139

ПРОМО

21.09.-28.09.

7

79

89

ПРОМО

28.09.-05.10.

7

49

59

ПРОМО


Цените се дадени 
по студио за 7 ноќевања  во евра, плаќањето е во денарска противвредност 1 Евро = 62 Денари. На промо цените не следува попуст.

 *  Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

- 15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 28.02.2019

 

 

- 10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 30.04.2019

Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз: 4:00 часот  Скопје, Дрводекор и чини:

 35€ по лице       - Деца од 2 до 11,99 год:25€ по лице       - Деца до 1,99 год бесплатно

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ:

·  Минимум 1 ден пред секое поаѓање Ве замолуваме да се информирате во Агенција.

·  Ги замолуваме патниците да бидат на местата за поаѓање 15 минути пред поаѓањето

Поради густиот сообраќај во текот на летната сеозна можни се определени доцнења за кои однапред се извинуваме

·    Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител.

·   Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да се паркира автобус

·    Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)

·    Важат Општите услови на Т.А. Камелија Турс ( ЛиценцаАчленка на СКТМ                         

 Тимот на ТА КАМЕЛИЈА ТУРС  Ви посакува пријатен одмор !

 

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

  • Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Pin It on Pinterest