Вила Атина

ПАРАЛИЈА е сместена во прегратките на планината на 12-те богови Олимп и преставува прекрасна комбинација на планина и море. Идеално место за патници кои сакаат да уживаат во пријатната медитеранска клима и убавата долга плажа. Неможе да не се споменат и локалните продавници кои располагаат со голем избор на подароци, туристички материјали и фенси стоки (кожни производи, накит, облека, итн), но исто така и ноќниот живот со безброј барови, таверни, ресторани и ноќни клубови кои ветуваат дека ќе го направат вашиот одмор незаборавен.

ВИЛА АТИНА се наоѓа на самото шеталиште измеѓу првата и втората улица одалечена 15 м. од плажа. Вилата е модерно и стилски опремена со 1/2 и 1/3 студиа и 1/4 апартмани. Секоја соба располага со модерно опремена кујна, wc, плазма телефвизор и клима.

 * Клима уредот не е вклучен во цената. Доплата 5 Евра на ден.   * Еко Студијата се на последен 4 спрат

ВИЛА АТИНА - ПАРАЛИА

ЦЕНИ по СОБА за НАЕМ на 7 НОЌЕВАЊА

Термининапрестој

Ноќ.

1/2 економи

(студио

1/2   студио

1/3  студио

2/4 апартман

Промоценинакои

неследувапопуст

18.05-25.05.2019

7

49

59

69

79

Промоцена

25.05-01.06.2019

7

89

99

109

119

Промоцена

01.06-08.06.2019

7

109

119

139

169

 

08.06-15.06.2019

7

149

179

189

209

 

13.06-22.06.2019

7

169

199

209

229

 

22.06-29.06.2019

7

199

239

249

289

 

29.06-06.07.2019

7

209

249

259

309

 

06.07-13.07.2019

7

219

259

269

339

 

13.07-20.07.2019

7

229

259

289

359

 

20.07-27.07.2019

7

259

289

299

379

 

27.07-03.08.2019

7

259

289

299

379

 

03.08-10.08.2019

7

259

289

299

379

 

10.08-17.08.2019

7

239

269

289

359

 

17.08-24.08.2019

7

219

249

269

339

 

24.08-31.08.2019

7

199

209

239

299

 

31.08-07.09.2019

7

149

179

199

209

 

07.09-14.09.2019

7

99

129

139

159

 

14.09-21.09.2019

7

79

89

99

129

Промоцена

21.09-28.09.2019

7

49

59

69

89

Промоцена

Цените се дадени по студио за 7 ноќевања  во евра, плаќањето е во денарска противвредност 1 Евро = 62 Денари. На промо цените не следува попуст.

 *  Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 31.01.2019

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 28.02.2019

-7% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 30.04.2019

Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз: 4:00 часот  Скопје, Дрводекор и чини:

 35€ по лице       - Деца од 2 до 11,99 год:25€ по лице       - Деца до 1,99 год бесплатно

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ:

·  Минимум 1 ден пред секое поаѓање Ве замолуваме да се информирате во Агенција.

·  Ги замолуваме патниците да бидат на местата за поаѓање 15 минути пред поаѓањето.

Поради густиот сообраќај во текот на летната сеозна можни се определени доцнења за кои однапред се извинуваме.

·    Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител.

·   Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да се паркира автобус

·    Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)

·    Важат Општите услови на Т.А. Камелија Турс ( ЛиценцаАчленка на СКТМ                         

 

 Тимот на ТА КАМЕЛИЈА ТУРС  Ви посакува пријатен одмор !

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

  • Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Pin It on Pinterest