Вила Вула

Вила Вула се наоѓа во центарот на Неа Мармарас, на 500 метри од градската плажа, и локациски поставена на главната улица која се движи покрај море.

Вилата располага со двокреветни и трокреветни студиа, сите опремени со Тв, Клима (со доплата од 6 еур) wi-fi, комплетно опремена кујна и тераса.

 

ВИЛА ВОУЛА - НЕА МАРМАРАС

ЦЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Термини

Ноќ

1/2  (студио за 2 лица)

1/2  (студио за 2 лица) SEA VIEW

1/3  (студио за 3 лица)

19.05-26.05.19

7

59

69

79

26.05-02.06.19

7

79

89

99

02.06-09.06.19

7

119

129

139

09.06-16.06.19

7

179

189

199

16.06-23.06.19

7

229

249

289

23.06-30.06.19

7

249

269

299

30.06-07.07.19

7

289

299

329

07.07-14.07.19

7

309

329

359

14.07-21.07.19

7

349

369

399

21.07-28.07.19

7

369

389

409

28.07-04.08.19

7

369

389

409

04.08-11.08.19

7

369

389

409

11.08-18.08.19

7

349

379

399

18.08-25.08.19

7

339

369

389

25.08-01.09.19

7

289

299

319

01.09-08.09.19

7

229

239

259

08.09-15.09.19

7

199

209

239

15.09-22.09.19

7

119

129

149

22.09-29.09.19

7

79

89

99

Цените се дадени по студио за 7 ноќевања  во евра, плаќањето е во денарска противвредност 1 Евро = 62 Денари. На промо цените не следува попуст.

 *  Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз: 4:00 часот  Скопје, Дрводекор и чини:

 35€ по лице       - Деца од 2 до 11,99 год:25€ по лице       - Деца до 1,99 год бесплатно

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ:

·  Минимум 1 ден пред секое поаѓање Ве замолуваме да се информирате во Агенција.

·  Ги замолуваме патниците да бидат на местата за поаѓање 15 минути пред поаѓањето.

Поради густиот сообраќај во текот на летната сеозна можни се определени доцнења за кои однапред се извинуваме.

·    Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител.

·   Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да се паркира автобус

·    Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)

·    Важат Општите услови на Т.А. Камелија Турс ( ЛиценцаАчленка на СКТМ                         

 

 Тимот на ТА КАМЕЛИЈА ТУРС  Ви посакува пријатен одмор !

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

  • Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Pin It on Pinterest