Вила Сиртаки

Се наоѓа во Сивири, на околу 300 м од плажа, Вилата располага со 1/3 и 1/2+2 Студиа кои се состојат од 2 оддделни соби (спална со два кревети и уште една просторија каде е кујната и има еден кревет со можност за дополнителен кревет) или креветчиња на спрат, со голема и комплетно опремена кујна, бања, ТВ и  * Клима уред- вклучен во цената.

 

ВИЛА СИРТАКИ - СИВИРИ

ЦЕНА по СОБА за НАЕМ на 7 НОЌЕВАЊА

Период

Ноќ.

1/3  (студио за 3 лица)

2+2  (студио за 4 лица)

Промо цени на кој не следува попуст

18.05-25.05.2019

7

49

69

Промо цена

25.05-01.06.2019

7

79

99

Промо цена

01.06-08.06.2019

7

119

129

 

09.06-16.06.2019

7

169

199

 

15.06-22.06.2019

7

199

219

 

22.06-29.06.2019

7

259

289

 

29.06-06.07.2019

7

279

299

 

06.07-13.07.2019

7

319

339

 

13.07-20.07.2019

7

339

359

 

20.07-27.07.2019

7

349

369

 

27.07-03.08.2019

7

349

369

 

03.08-10.08.2019

7

349

369

 

10.08-17.08.2019

7

349

369

 

17.08-24.08.2019

7

309

339

 

24.08-31.08.2019

7

239

259

 

31.08-07.09.2019

7

199

219

 

07.09-14.09.2019

7

139

159

 

14.09-21.09.2019

7

79

99

Промо цена

21.09-28.09.2019

7

49

59

Промо цена

Цените се дадени по студио за 7 ноќевања  во евра, плаќањето е во денарска противвредност 1 Евро = 62 Денари. На промо цените не следува попуст.

 *  Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 31.01.2019

-12% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 28.02.2019

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 30.04.2019

Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз: 4:00 часот  Скопје, Дрводекор и чини:

 35€ по лице       - Деца од 2 до 11,99 год:25€ по лице       - Деца до 1,99 год бесплатно

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ:

·  Минимум 1 ден пред секое поаѓање Ве замолуваме да се информирате во Агенција.

·  Ги замолуваме патниците да бидат на местата за поаѓање 15 минути пред поаѓањето.

Поради густиот сообраќај во текот на летната сеозна можни се определени доцнења за кои однапред се извинуваме.

·    Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител.

·   Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да се паркира автобус

·    Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)

·    Важат Општите услови на Т.А. Камелија Турс ( ЛиценцаАчленка на СКТМ                         

 

 Тимот на ТА КАМЕЛИЈА ТУРС  Ви посакува пријатен одмор !

 

 

 

 

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

  • Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Pin It on Pinterest