Hotel Alpha 3*

Hotel Alpha се наоѓа на само 200 метри од плажата Манго и на своите гости им нуди ресторан  и бар. До центарот има  5 минути возење . Обезбеден е бесплатен WiFi пристап, како и климатизирани простории. Шеталиштето кое се наоѓа во  близина на морето располага со  разни ресторани и барови.Секоја соба е опремена  со ТВ со рамен екран, минибар и балкон со седење. Во истата зграда има самопослуга и паркинг.

HOTEL ALPHA 3* - САРАНДА,АЛБАНИЈА

Индивидуални цени

Цена по соба од ден (ноќевање со појадок)

 

01 -30.06.2021

 

01 -15.07.2021

 

16.07-31.08.2021

 

01-30.09.2021

Делукс апартман (max.4 лица)

 75

 80

 110

 75

Еднокреветен апартман

(max.4 лица)

 66

 75

 87

 66

Трокреветна соба

(max.3 лица)

 46

 52

 €75

 46

Двокреветна соба                          (max.2 лица)

 41

 46

 63

 41

 

Дадените цени се по соба од ден

Цената вклучува : сместување со услуга (ноќевање со појадок),Wifi,ресторан,бар

 
Услови за деца 
:

· 0-4,99 бесплатно сместување

· 5 -9,99 -8 од ден

 

Доплати и попусти:

· Полупансион 12 од ден од лице , деца до 9,99 години 50 %

 

 Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА КАМЕЛИЈА ТУРС

Слични Понуди

Програма

Од
Цена (€)

Цената покрива:

Цената Не покрива?

Pin It on Pinterest